Raspored izvedbi

četvrtak 14.07. 20:00

Crveno, boja žeđi

Galerija 46 i Splitsko ljeto Sjećanje na Nives Kavurić – Kurtović

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
četvrtak 14.07. 21:00
Premijera

Giuseppe Verdi Simon Boccanegra

Orkestar i Zbor HNK Split

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
petak 15.07. 21:00

Jazz orkestar Hrvatske radiotelevizije Tribute to Dino Dvornik

68. Splitsko ljeto i EVO RUKE: Split Open Jazz Fair

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
petak 15.07. 21:00
petak 15.07. 21:00

Don Branko Sbutega Zapisi iz nevremena

Gostovanje 68. Splitskog ljeta

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
subota 16.07. 21:00

Giuseppe Verdi Simon Boccanegra

Orkestar i Zbor HNK Split

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
subota 16.07. 21:00
nedjelja 17.07. 21:00

Lado i Tanec

Gost večeri: KUD Jedinstvo, Split

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
ponedjeljak 18.07. 19:00
utorak 19.07. 21:00

Čipka

Balet HNK Ivana pl. Zajca, Rijeka

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
srijeda 20.07. 21:00

Sławomir Mrożek Udovice

HNK u Osijeku

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
četvrtak 21.07. 20:00

Umjetnik kod Meštrovića Nikola Vrljić - Opsada Oza

Otvoreno do 4. rujna

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
četvrtak 21.07. 21:00
petak 22.07. 21:00

Svjetski jazz orkestar glazbenih mladeži

SLOBODAN PRISTUP

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
subota 23.07. 20:00

Prezentacija radionice Suvremene izvedbene prakse

Sasha Waltz & gosti (Njemačka) i SITI Company (SAD)

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
subota 23.07. 21:00

Giuseppe Verdi Aida

Orkestar, Zbor i Balet HNK Split

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
ponedjeljak 25.07. 19:30
ponedjeljak 25.07. 21:00

Giuseppe Verdi Aida

Orkestar, Zbor i Balet HNK Split

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
utorak 26.07. 22:00

Wolfgang Amadeus Mozart Mozart à 2

Gala večer: Najljepši dueti nacionalnih kazališta

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
četvrtak 28.07. 20:00

Martina Frka Milotić Pripovjedačica

Gradska knjižnica Marka Marulića i Splitsko ljeto

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
subota 30.07. 21:00

Jakov Gotovac Ero s onoga svijeta

Orkestar i Zbor HNK Split, KUD Jedinstvo Rezervacije i prodaja ulaznica: tel (021) 827460

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
subota 30.07. 21:00
nedjelja 31.07. 21:00

Jure Karas Realisti

Teatar Exit, Zagreb

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
ponedjeljak 01.08. 21:00

Ivan Kovačić Smij i suze starega Splita

Drama HNK Split

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
utorak 02.08. 21:00

Ivan Kovačić Smij i suze starega Splita

Drama HNK Split

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
četvrtak 04.08. 21:00

Première

Balletto di Roma

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
petak 05.08. 21:00

ARtHESIS Večer splitskih suvremenih skladatelja

Umjetnička organizacija za suvremenu glazbu i likovnu umjetnost ARtHESIS

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
ponedjeljak 08.08. 19:00

Saša Anočić Trilogija gubitnika

Gradska knjižnica Marka Marulića i Splitsko ljeto Predstavljanje knjige

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
ponedjeljak 08.08. 21:00

Giacomo Puccini Turandot

Orkestar, Zbor i Balet HNK Split i Dječji zbor glazbene škole Josipa Hatzea

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
utorak 09.08. 21:00

Stolen Chicken Band

SLOBODAN PRISTUP

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
srijeda 10.08. 21:00

Giacomo Puccini Turandot

Orkestar, Zbor i Balet HNK Split i Dječji zbor glazbene škole Josipa Hatzea

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
četvrtak 11.08. 21:00

Marija Barbieri Naša Ivanka Boljkovac

Gradska knjižnica Marka Marulića i Splitsko ljeto Predstavljanje monografije

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
petak 12.08. 20:00

Želimir Periš Mladenka kostonoga

Gradska knjižnica Marka Marulića i Splitsko ljeto Predstavljanje knjige

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
subota 13.08. 21:00
Premijera

Veliki Gatsby

Balet HNK Split

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
subota 13.08. 21:00

Ilija Zovko Francuzica

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
subota 13.08. 21:00
nedjelja 14.08. 21:00

Veliki Gatsby

Balet HNK Split

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO
nedjelja 14.08. 21:00
utorak 16.08. 21:00

Don Branko Sbutega Zapisi iz nevremena

HNK Split 68. Splitsko ljeto - post festum

Splitsko ljeto

SPLITSKO LJETO