Schedule

Tuesday 23.04. 6:00 PM

Branko Lučić Furbaćona 2

29. Marulićevi dani - Istarsko narodno kazalište, Gradsko kazalište Pula
  • Slobodna prodaja
Tuesday 23.04. 8:00 PM

Miro Gavran Paralelni svjetovi

29. Marulićevi dani - HNK Split
  • Slobodna prodaja
Wednesday 24.04. 12:00 PM

Predrag Raos Raj pa kraj

Javno čitanje prvonagrađenog dramskog teksta na natječaju Marin Držić za 2018 - slobodan ulaz
Wednesday 24.04. 6:00 PM

Marjan Nećak, Maja Hrgović Djevojčica sa žicama

Slovensko narodno gledališče, Ljubljana i Moving Music Theatre, Bitola
  • Slobodna prodaja
Wednesday 24.04. 8:00 PM

Ivo i Vinko Brešan Kako je počeo rat na mom otoku

29. Marulićevi dani - GDK Gavella, Zagreb i HNK u Šibeniku
  • Slobodna prodaja
Thursday 25.04. 6:00 PM

Nina Mitrović Susret

29. Marulićevi dani - Teatar EXIT, Zagreb
  • Slobodna prodaja
Thursday 25.04. 8:00 PM

Autorski projekt Bobe Jelčića Govori glasnije!

29. Marulićevi dani - Satiričko kazalište Kerempuh, Zagreb
  • Slobodna prodaja
Friday 26.04. 6:00 PM

Tomislav Zajec Mala Moskva

29. Marulićevi dani - HNK Split i Kazalište PlayDrama
  • Slobodna prodaja
Friday 26.04. 8:00 PM

Miro Gavran Svaki tvoj rođendan

29. Marulićevi dani - HNK u Zagrebu
  • Slobodna prodaja
Saturday 27.04. 12:00 PM

Scenska prezentacija Nova hrvatska drama ili Oni koji dolaze

Javno čitanje ulomaka iz dramskih tekstova nastalih na radionicama dramskog pisanja Marulićevih dana - slobodan ulaz
Saturday 27.04. 8:00 PM

Federico Fellini-Brunello Rondi / Nina Mitrović Proba orkestra

29. Marulićevi dani - Zagrebačko kazalište mladih
  • Slobodna prodaja
Sunday 28.04. 6:00 PM

Goran Ferčec Ispravci ritma

29. Marulićevi dani - Kazališni kolektiv BADco., HNK u Zagrebu i Dubrovačke ljetne igre
  • Slobodna prodaja
Sunday 28.04. 6:00 PM

Marina Petković Liker i Maja Sviben Ni prijatelj ni brat

29. Marulićevi dani - Umjetnička organizacija Četveroruka
  • Slobodna prodaja
Sunday 28.04. 8:00 PM

Autorski projekt Ane Maras Harmander Brodolomke

29. Marulićevi dani - Kazalište Moruzgva, Zagreb i Ludens teatar, Koprivnica
  • Slobodna prodaja
Monday 29.04. 6:00 PM

Elvis Bošnjak Dalmatinska trilogija

Predstavljanje knjige drama - slobodan ulaz
Monday 29.04. 6:00 PM

Marina Petković Liker i Maja Sviben Ni prijatelj ni brat

29. Marulićevi dani - Umjetnička organizacija Četveroruka
  • Slobodna prodaja
Monday 29.04. 8:00 PM

Ivana Šojat Emet

29. Marulićevi dani - Hrvatsko narodno kazalište u Osijeku
  • Premijerna pretplata 2
  • Slobodna prodaja
Tuesday 30.04. 8:00 PM

Juli Jakab, Árpád Schilling, Éva Zabezsinszkij Pansion Eden

29. Marulićevi dani - Zagrebačko kazalište mladih Predstava izvan konkurencije
  • Slobodna prodaja
Saturday 04.05. 8:00 PM
Wednesday 08.05. 8:00 PM
Thursday 09.05. 8:00 PM

Léo Delibes Coppélia

  • Slobodna prodaja
  • Popularna pretplata
Friday 10.05. 8:00 PM

Léo Delibes Coppélia

  • Slobodna prodaja
  • Teatar mladih 3
Saturday 11.05. 6:00 PM

Léo Delibes Coppélia

  • Obiteljska pretplata
  • Slobodna prodaja
Monday 13.05. 8:00 PM

Léo Delibes Coppélia

  • Slobodna prodaja
  • Teatar mladih 1
Wednesday 15.05. 8:00 PM
Thursday 16.05. 8:00 PM

Ivo Brešan Predstava Hamleta u selu Mrduša Donja

Hrvatsko narodno kazalište u Mostaru
  • Slobodna prodaja
Friday 17.05. 8:00 PM
Tuesday 21.05. 8:00 PM
Wednesday 22.05. 8:00 PM
Saturday 25.05. 7:00 PM

Arthur Miller Kušnja

Cijena ulaznica 30 kn
  • Obiteljska pretplata
  • Slobodna prodaja
Friday 31.05. 8:30 PM
Saturday 01.06. 8:00 PM
Saturday 01.06. 8:00 PM
Saturday 08.06. 8:00 PM

Završni koncert Plesnog teatra Glazbene mladeži Split Pacifik

Ulaznice u Plesnom teatru Glazbene mladeži Split
  • Slobodna prodaja
Tuesday 11.06. 8:00 PM
Monday 17.06. 7:00 PM
Tuesday 18.06. 7:00 PM
Wednesday 19.06. 7:00 PM
Thursday 20.06. 8:00 PM