Raspored izvedbi

utorak 28.03. 19:30
četvrtak 30.03. 19:30
petak 31.03. 19:30
subota 01.04. 18:00
ponedjeljak 03.04. 18:55
srijeda 05.04. 19:55
četvrtak 06.04. 18:55
petak 07.04. 20:00

Marija Dukić Što čekamo?

Ulaznice nisu u slobodnoj prodaji
petak 07.04. 20:30
Premijera

Eugène Ionesco Nosorog

  • Premijerna pretplata 1
  • Slobodna prodaja
subota 08.04. 20:00

Eugène Ionesco Nosorog

  • Premijerna pretplata 2
  • Slobodna prodaja
ponedjeljak 10.04. 17:55
ponedjeljak 10.04. 19:00

Ivo Tijardović Mala Floramye

  • Slobodna prodaja
  • Teatar mladih 3
utorak 11.04. 20:00

Eugène Ionesco Nosorog

  • Premijerna pretplata 3
  • Slobodna prodaja
utorak 11.04. 20:00

Marija Dukić Što čekamo?

Ulaznice nisu u slobodnoj prodaji
srijeda 12.04. 18:55
srijeda 12.04. 20:00

Herman Severin Løvenskiold La Sylphide

  • Slobodna prodaja
  • Studentsko-umirovljenička pretplata
četvrtak 13.04. 20:00

Eugène Ionesco Nosorog

  • Dramska pretplata
  • Slobodna prodaja
srijeda 19.04. 18:55

Victor Lanoux Otvarač za konzerve

Narodni teatar Štip, Makedonija
  • Slobodna prodaja
srijeda 19.04. 20:00

Večer Brahmsa i Čajkovskog

  • Koncertna pretplata
  • Slobodna prodaja
petak 21.04. 20:00

Tena Štivičić Tri zime

Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu
  • Slobodna prodaja
subota 22.04. 20:00

Mate Matišić Ljudi od voska

Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu
  • Slobodna prodaja
nedjelja 23.04. 20:00

Uz 90 godina hrvatske radiodrame I ostaje zvuk

Multimedijska prezentacija Ulaznice nisu u prodaji
ponedjeljak 24.04. 20:00

Autorski projekt Olivera Frljića Naše nasilje i vaše nasilje

Međunarodna koprodukcija HNK Ivana pl. Zajca Rijeka
  • Slobodna prodaja
utorak 25.04. 19:00
utorak 25.04. 21:00

Autorski projekt Dalibora Matanića Egzorcizam

Istarsko narodno kazalište, Gradsko kazalište Pula
  • Slobodna prodaja
srijeda 26.04. 19:00

Autorski projekt Pavlice Bajsić Brazzoduro Eter nad Berlinom

Multimedijalna koliba (Zagreb) i kazalište Ballhaus Ost (Berlin)
  • Slobodna prodaja
srijeda 26.04. 21:00

Autorski projekt Mirana Kurspahića Pad

Zagrebačko kazalište mladih
  • Slobodna prodaja
četvrtak 27.04. 20:00

Ivan Vidić Noćni život

Zagrebačko kazalište mladih
  • Slobodna prodaja
petak 28.04. 20:00

Rade Jarak Duša od krumpira

Kazalište Marina Držića, Dubrovnik Predstava izvan konkurencije
  • Premijerna pretplata 1
  • Slobodna prodaja
subota 29.04. 20:00

Igor Kirov Na putu

U povodu Međunarodnog dana plesa
  • Pretplata Matineja
  • Slobodna prodaja